You Are Here: Home » Hizmetlerimiz » Arçelik Beyaz Eşya Servisi » Arçelik Beyaz Eşya

Arçelik Beyaz Eşya

Arçelik servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Konya’nın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Tam donanımlı hizmet noktamız haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Arçelik Servis talepleriniz için (332) 237 77 72  numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Konya’nın en iyi teknik servisi olan Ilgaz Servis, Arçelik Çamaşır Makinesi,Arçelik Buzdolabı, Arçelik  Bulaşık Makinesi,Arçelik elektrik süpürgesi,Arçelik Kurutma Makinesi,Arçelik Ocak Servisi, Arçelik Fırın Servisi, Arçelik Davlumbaz Servisi, Arçelik Buharlı Pişirici servisi, Arçelik Ankastre bulaşık makinesi servisi, Arçelik kombi servisi ve Arçelik klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Arçelik Konya servisi, hızlı ve kolay servis ağı ile Konya ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Hizmet verdiği başlıca bölgeler selçuklu, karatay, meram bölgeleri ve tüm mahallerine sorunsuz hizmet vermektedir. Arçelik servisi 7×24 müşterilerine hizmet vermektedir. Klima bakımı, şofben bakımı, arçelik beyaz eşya, buzdolabı, çamışır makinası, klima, su sebili , bulaşık makinesi , ısıtma ve soğutma sistemleri ile konusunda deneyimli personelli ile sorunsuz çözümler sunar…Kombiler, Arçelik Konya Klimalar, Arçelik Klimalar bakımı ve teknik servisi, Arçelik Su Isıtıcılar, Arçelik Bireysel ısıtıcılar, Arçelik Elektronik Konya Servisi, Arçelik Derindondurucu teknik servisi

Leave a Comment

Telif Hakkı © 2012 Konya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top