You Are Here: Home » Genel » Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi Servisi Hizmetlerinin Artıları

Kombi Servisi, kombilerinizin iyi çalışması için düzenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Kombi Servislerinden alınacak olan Kombi Servisi hizmetleri sayesinde, müşterilerin zarar görmesi engellenir. Kombi Servisi hizmeti sayesinde cihazlarınızın performansı yükselir. Kombi Servisinin hizmetini aldıktan sonra cihazınızın verimliliğinin nasıl değiştiğini fark edebilirsiniz. Kombi Servislerinin hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesinin artısı cihazların daha iyi hizmet sunabilmesidir.

Kombi Servisinde Hizmet Kalitesi

Kombi Servisi 7 gün 24 saat kesintisiz kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi Servisinin eğitimli personeli güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Kombi Servisinde TSE belgeli garantili hizmet verilmekte ve kombi bakımı, kombi montajı hizmetlerinin yanı sıra cihazınızın arızalarının giderildiği Kombi Onarım hizmeti de gerçekleştirilebilmektedir. Kombi Servislerinin çağrı merkezine her türlü Kombi Servisi hizmeti ile alakalı olarak istekte bulunabilir, kombi servisi ile ilgili destek alabilirsiniz.

Kombi Servisleri, kombi servisi hizmetini kapınıza getirmekte ve kredi kartı ile ödeme imkanları sunarak size destek olmaktadır.

Kombi Servisi – Hizmet Verilen Markalar

Beretta marka kombilerin satış, bakım, montaj ve onarım hizmetlerini Kombi Servisi olarak gerçekleştiren firmamızda ayrıca Airfel, Alarko, Ariston, Baymak, Bosch, Buderus, Demirdöküm, Eca, Ferroli, Vaillant, Viessmann ve Wolf markalarının da her türlü Kombi Servisi hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir.

Kombi Servislerinde Hizmetleri Verilen Kombilerle ilgili bazı teknik bilgiler:

 1. Kombinizin sıcaklık ayarlarının kısık derecelerde durması herhangi bir sorun meydana getirmez. Yani cihazınızı sıcaklık ayarını uygun gördüğünüz konumda tutabilirsiniz
 2. Kombiler bacalı ve hermetik olmak üzere 2 gruba ayrılır. Baca temizliği yalnız bacalı kombiler için geçerlidir. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Kombi Servis çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
 3. Cihazınızın yılda en az bir kez kombi bakımını yaptırmanız mutlaka gereklidir.
 4. Kış aylarında durmadan çalışan cihazınızın geceleri düşük sıcaklık derecelerinde çalışması uygundur.
 5. Kombinizin su basıncı yaklaşık 1.5 bar civarında olmalıdır. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Kombi Servis çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
 6. Cihazınızda oluşan problemlerde, çağrı merkezinden aldığınız teknik destek sorunu gideremiyorsa, cihazı tamir esnasında oluşabilecek kazalar nedeniyle cihaza dokunmayın. Böyle bir problemle karşılaştığınızda Kombi servisi‘ni çağırın ve kombi servisleri ekibi gelene kadar kombinize müdahale etmeden bekleyin.
 7. Radyatörlerinizden herhangi bir ısı yayılmıyorsa kalorifer sisteminizin temizlenmesi gerekebilir. Kombi Servisini arayarak konu ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz.
 8. Eğer radyatörler verimli çalışıyor ama buna rağmen eviniz ısınmıyorsa evinizdeki ısı yalıtımı yetersizdir. Bu da ısınamadığınız halde yüksek fatura ödemenize neden olacaktır. Beklenmeyen durumlarda Kombi Servisini çağırın.
 9. Kombini verimliliği ve sorunsuz çalışması açısından cihaza bağlı en az üç petek kullanılmalıdır. Tasarruf olsun diyerek daha az petek kullanırsanız cihazınız kısa zaman aralıklarında otomatik olarak durup çalışacağı için arıza olma ihtimali artacaktır. Bu da sizin tasarruf etmeniz yerine zarar görmenize neden olacaktır.
 10. En alt katta ve en üst katta oturanlar ara kattaki dairelere göre daha fazla fatura öderler. Bunun olmaması için iyi bir izolasyon gerekir. İzolasyon ile ilgili teknik yönlendirme almak içi kombi servisini arayabilirsiniz.
 11. Radyatörlerinizin üstünün sıcak altının soğuk olması radyatör sistemindeki suyun, çeşitli nedenlerden dolayı sirkülasyonunu iyi yapamadığını göstermektedir. Normalde kombiden çıkıp peteklere giden su aynı hızda kombiye geri gelmelidir, aksi halde verimli bir ısınma olmaz. Konu ile ilgili sorunlarınızı çözmek için kombi servisini arayabilirsiniz.
 12. Peteklerinizin havasını alma işlemini gerçekleştirmek için peteğin üst yan kısmında bulunan prüjörü gevşetip su akana kadar içerde kalan havanın çıkışını beklemelisiniz. Bu işlem sırasında cihazınız kapalı olduğundan emin olun. İçerdeki hava bittikten ve su aktıktan sonra cihazın suyunu tekrar kontrol edin. Sorun devam ederse Kombi Servisini arayın.
 13. Peteğe dışardan bakıldığında üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise peteğinizin içinde hava yoktur.

Radyatör sebep olmadığı sürece hava yapmaz. Peteklerin hava yapması için sistemin suyunun boşaltılması gerekmektedir. Suyun boşaltılması için arıza tadilat-boya gibi işlemler gerekir yani Kombi Servisi bakım hizmeti almanız gerekmektedir.

Kombi Servisi Hizmetleri

 • Kombi Servisi – Kombi Bakım
 • Kombi Servisi – Kombi Montajı
 • Kombi Servis – Kombi Onarımı
 • Kombi Servisi – Kombi Yedek Parça
 • Kombi Servisi – Kombi Aksesuarları

Kombi Servisleri‘nden almak istediğiniz hizmetler ile alakalı olarak Kombi Servisi çağrı merkezi numarası olan 332 237 77 72 ‘yı aramanız gerekmektedir. Kombi Servisleri çağrı merkezi görevlileri sorunlarınız ile ilgili olarak size yönlendirme yapar ve gerekli durumlarda kombi servisi teknik ekibi aracılığı ile sorununuzu ortadan kaldırır.

About The Author

Number of Entries : 6

Comments (4042)